O ubytování

Nabízíme ubytování v bezbariérovém apartmánu Azul, který se nachází v 1 podlaží chalupy a dále v apartmánu Atíco v podkroví.

Apartmán Azul je dispozičně řešen jako 2+kk, přičemž kuchyně s jídelnou je propojena s obývacím pokojem. Apartmán se sestává z předsíně, ložnice, kuchyně s jídelnou, obývacího pokoje a koupelny s toaletou. Kromě předsíně a koupelny, kde je na podlaze dlažba, jsou všude položené plovoucí podlahy. Okna jsou převážně umístěna na jihozápadní straně s výhledem do zahrady či domy, pole a lesy pod silnicí. Apartmán je určen standardně pro 2 dospělé osoby + jsou k dispozici 2 lůžka pro děti jako přistýlky. V ložnici se nachází manželská postel a v obývacím pokoji pak rozkládací sedací souprava.

Apartmán Atíco je dispozičně řešen jako jako 2+kk. Jedná se ale spíše o atypický otevřený prostor ve stylu ateliéru, kde je kuchyně propojena s obývacím prostorem a ložnicí. Dále je zde chodba se schodištěm a se vstupem do koupelny a do zadního samostatného pokoje. Celý prostor je velmi dobře prosvětlený. Interiér je laděn do dřeva. Můžete se těšit na krásné výhledy ze střešních oken. Apartmán je určen standardně pro 6 dospělých osob, přičemž se zde nachází velká postel pro 4 až 6 osob (celková šířka postele je 3,6m) a 2 oddělené postele v samostatném pokoji. Dále je zde rozkládací sedací souprava a polohovací pohovka (4x přistýlka pro děti či dospělé). Maximální počet osob je 10.Společné prostory pro oba apartmány

!!! Dále vyjmenované prostory jsou společné pro hosty ubytované v obou apartmánech. Pokud není objednaná celá chalupa, není možné v těchto místech garantovat naprosté soukromí. Jedná se o parkovací plochu, pergolu s grilem a posezením, dětské hřiště, bazén a prostor oplocené zahrady !!!


V zákrytu před ostrým slunce, větrem a pohledy z ulice se nachází prostorná zastřešená pergola s plynovým grilem a posezením. Nabízí tak příjemné klidné posezení s krásným výhledem na západ slunce.

Pergola s grilem a posezením

Na zahradě v bezpečném dohledu ze vstupní terasy i z pergoly se nachází dětské hřiště s domečkem, skluzavkou a houpačkou pro děti.

Dětské hřiště

Při příhodném počasí možné využít menší bazén se slanou vodou bez chlorové chemie. Je vhodná i pro osoby trpící zvýšenou citlivostí či alergií na chlorové přípravky.

Bazén se slanou vodou


Zajistěte si výborné dovolenkové chvíle v naší Chalupě pod Zubštejnem. Podrobné informace o chalupě si rychle a jednoduše najdete na stránkách obce ubytování Bystřice nad Pernštejnem jako i na regionálních stránkách ubytování Vysočina a ubytování Žďársko. U nás jste vždy vítáni, těšíme se na setkání s Vámi.

© 2023 Chalupa pod Zubštejnem . Powered by WordPress. Theme by Viva Themes.