O ubytování

Nabízíme ubytování v bezbariérovém apartmánu Azul, který se nachází v 1 podlaží chalupy a dále v apartmánu Atíco v podkroví.

Apartmán Azul je dispozičně řešen jako 2+kk, přičemž kuchyně s jídelnou je propojena s obývacím pokojem. Apartmán se sestává z předsíně, ložnice, kuchyně s jídelnou, obývacího pokoje a koupelny s toaletou. Kromě předsíně a koupelny, kde je na podlaze dlažba, jsou všude položené plovoucí podlahy. Okna jsou převážně umístěna na jihozápadní straně s výhledem do zahrady či domy, pole a lesy pod silnicí. Apartmán je určen standardně pro 2 dospělé osoby + jsou k dispozici 2 lůžka pro děti jako přistýlky. V ložnici se nachází manželská postel a v obývacím pokoji pak rozkládací sedací souprava.

Apartmán Atíco je dispozičně řešen jako jako 2+kk. Jedná se ale spíše o atypický otevřený prostor ve stylu ateliéru, kde je kuchyně propojena s obývacím prostorem a ložnicí. Dále je zde chodba se schodištěm a se vstupem do koupelny a do zadního samostatného pokoje. Celý prostor je velmi dobře prosvětlený. Interiér je laděn do dřeva. Můžete se těšit na krásné výhledy ze střešních oken. Apartmán je určen standardně pro 6 dospělých osob, přičemž se zde nachází velká postel pro 4 až 6 osob (celková šířka postele je 3,6m) a 2 oddělené postele v samostatném pokoji. Dále je zde rozkládací sedací souprava a polohovací pohovka (4x přistýlka pro děti či dospělé). Maximální počet osob je 10.Společné prostory pro oba apartmány

!!! Dále vyjmenované prosto jsou společné pro hosty ubytované v obou apartmánech. Pokud není objednána celá chalupa, není možné v těchto místech garantovat naprosté soukromí. Jedná se o parkovací plochu, vstupní terasu, pergolu s grilem a posezením, dětské hřiště, bazén a prostor oplocené zahrady !!!


V zákrytu před ostrým slunce, větrem a pohledy z ulice se nachází prostorná zastřešené pergola s plynovým grilem a posezením. Nabízí tak příjemné klidné posezení s krásným výhledem na západ slunce.

Pergola s grilem a posezením

Na zahradě v bezpečném dohledu ze vstupní terasy i z pergoly se nachází dětské hřiště s domečkem, skluzavkou a houpačkou pro děti.

Dětské hřiště

V letních měsících je možné pod odmluvě využít dostatečně velké a hluboké koupací jezírko, kde je možné si zaplavat. V zimě za příhodných podmínek je možné na jezírku bruslit. Hlavně děti se zde dozajista vyřádí. Jezírko se nachází na zahradě našeho domu hned naproti přes ulici.

Vedle vstupní terasy je dále při příhodném počasí možné využít menší bazén se slanou vodou bez chlorové chemie. Vida je vhodná i pro osoby trpící zvýšenou citlivostí či alergií na chlorové přípravky.

Bazén se slanou vodou

Po domluvě je možné za poplatek využít i malou saunu, která se stejně jako jezírko nachází na zahradě domu majitelů. Sauna je malinká, tak max. pro 2 osoby najednou. Je vybavena sprchovým koutem (pouze studená voda), případně je možné po saunování skočit do jezírka (pokud není zamrzlé), případně do sněhu. Sauna není vybavena odpočívárnou.

Pro zájemce je na zahradě majitelů voliéra s papouškyZajistěte si výborné dovolenkové chvíle v naší Chalupě pod Zubštejnem, kterou Vám doporučuje i portál MegaUbytko.cz. Podrobné informace o chalupě si rychle a jednoduše najdete na stránkách obce ubytování Bystřice nad Pernštejnem jako i na regionálních stránkách ubytování Vysočina a ubytování Žďársko. U nás jste vždy vítáni, těšíme se na setkání s Vámi.

© 2023 Chalupa pod Zubštejnem . Powered by WordPress. Theme by Viva Themes.