Apartmán Azul

Hlavní vstup je z vydlážděné terasy v zadní, kryté části chalupy. Nachází se zde předsíň s úložným prostorem a šatnou vybavenou věšákem, botníkem a žebříkovým topením pro sušení oblečení. Pokud zapomenete pantofle, nic se neděje. Máte je k dispozici právě v šatně. Od podlahy přeci jen bývá vždy chladněji. Z předsíně je přístupný ještě sklep, který ale pravděpodobně nebudete potřebovat. Sedmý schod na pivo tam ale je… V prostoru vstupu do sklepa za dveřmi, případně v předsíni jsou k dispozici základní úklidové prostředky (ruční vysavač, klasicky vysavač, lopatka se smetáčkem, kbelík s mopem). Pro delší pobyty je možné využít žehličku se žehlícím prknem.

Vstup do předsíně apartmánu
Šatna v předsíni

Z předsíně je přímo vstup do ložnice, která je vybavena komfortním dvoulůžkem bez možnosti lůžka oddělit. Dále se zde nachází 2 noční stolky s lampičkami, křeslo a komoda. Okna v ložnici jsou směrována do zahrady a na domy, pole a lesy pod chalupou.

Manželská postel v ložnici

Ložnice s okny do zahrady

Z předsíně se dále dostanete do kuchyně s jídelnou, která je volně propojená s obývacím pokojem. Z jídelny je dále přístup do koupelny s toaletou. Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči a veškerým potřebným nádobím. Pro milovníky vaření zde máme indukční varnou desku se 4mi plotýnkami, kombinovanou troubu s mikrovlnkou, lednici s mrazákem a samozřejmě myčku na nádobí. Z menších spotřebičů zde naleznete varnou konvici, toustovač, topinkovač a kávovar (na kapsle). Jídelna je vybavena stolem a židlemi pro 4 osoby. Výhled z jídelny je do zahrady.

Kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči
Jídelní stůl

Obývací pokoj je přímo provázán s kuchyní a jídelnou. Můžete zde sedět na velké sedačce, která po snadném rozložení může sloužit jako další menší dvojlůžko. Atmosféru si můžete zpříjemnit zapálením ohně v krbu, ale pozor ! Bude zde zanedlouho velmi teplo. Plochá televize se širokou nabídkou nabídkou programů a WiFi jsou samozřejmostí. K užívání je možné dále využít rádio s CD i USB přehráváním. Výhled zde je do ulice a na domy, pole a lesy pod chalupou.

Obývací pokoj s krbem a televizí
Sedací souprava v obývacím pokoji

Z jídelny je přístupná bezbariérová koupelna s WC. Toaleta je závěsná, vybavená madlem pro snadnější pohyb hůře mobilních osob. Dále je zde umyvadlo se zrcadlem, sprcha, kam je možné zajet i s invalidním vozíkem a pračka. Nachází se zde i žebříkové topení pro sušení ručníků či oblečení. Je možné využít elektrického podlahového topení pro větší tepelnou pohodu.

Koupelna s toaletou, umyvadlem a sprchovým koutem
Pračka a otopný žebřík

V rámci ubytování je vždy připraveno čisté povlečení, ručníky, mýdlo, čistící a úklidové prostředky, tablety do myčky na nádobí. Pro zájemce nachystáme pod omluvě dřevo do krbu, které je zdarma v rámci ubytování.

Vytápění apartmánu a ohřev 300L teplé vody zajišťuje automatické tepelné čerpadlo. Teplotu si můžete regulovat v rámci termohlavic přímo na radiátorech v jednotlivých místnostech, kromě žebříkových topení v šatně a koupelně.

Pro ubytované je k dispozici uzamykatelná dílna, kam si můžete v létě odložit svá cyklistická kola. V zimě tento prostor slouží jako lyžárna.

V apartmánu Azul je možné po domluvě ubytovat i Vašeho pejska či kočičku.

Apartmán je nekuřácký.

Ceník a aktuální kalendář rezervací naleznete zde.

© 2023 Chalupa pod Zubštejnem . Powered by WordPress. Theme by Viva Themes.