Apartmán Azul

Hlavní vstup je z vydlážděné terasy v zadní, kryté části chalupy. Nachází se zde předsíň s úložným prostorem a šatnou vybavenou věšákem, botníkem a žebříkovým topením pro sušení oblečení. Pokud zapomenete pantofle, nic se neděje. Máte je k dispozici právě v šatně. Od podlahy přeci jen bývá vždy chladněji. Z předsíně je vchod ještě do sklepa, který je v současné době uzavřený. Připravujeme zde vinárnu.

Předsíň
Botník a věšák na oblečení
Vstup do ložnice

Z předsíně je přímo vstup do ložnice, která je vybavena komfortním dvoulůžkem bez možnosti lůžka oddělit. Dále se zde nachází 2 noční stolky s lampičkami, komoda, velká skříň a křeslo ušák. Okna v ložnici jsou směrována do zahrady a na domy, pole a lesy pod chalupou.

Ložnice
Manželská postel v ložnici

Dekorace

Z předsíně se dále dostanete do kuchyně s jídelnou, která je volně propojená s obývacím pokojem. Z jídelny je dále přístup do koupelny s toaletou. Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči a veškerým potřebným nádobím. Pro milovníky vaření zde máme indukční varnou desku se 4mi plotýnkami, kombinovanou troubu s mikrovlnkou, lednici s mrazákem a samozřejmě myčku na nádobí. Z menších spotřebičů zde naleznete varnou konvici, toustovač a kávovar. Jídelna je vybavena stolem a židlemi pro 4 osoby. Výhled z jídelny je do zahrady.

Kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči

Obývací pokoj je přímo provázán s kuchyní a jídelnou. Můžete zde sedět na velké sedačce, která po snadném rozložení může sloužit jako další menší dvojlůžko. Atmosféru si můžete zpříjemnit zapálením ohně v krbu, ale pozor ! Bude zde zanedlouho velmi teplo. Plochá televize se širokou nabídkou programů a WiFi jsou samozřejmostí. Výhled zde je do ulice a na domy, pole a lesy pod chalupou.

Obývací pokoj s krbem a televizí
Sedací souprava v obývacím pokoji

Z jídelny je přístupná koupelna a WC. Toaleta je závěsná, vybavená madlem pro snadnější pohyb hůře mobilních osob. Dále je zde umyvadlo se zrcadlem, fén na vlasy, sprcha a sprchový kout. Nachází se zde i žebříkové topení pro sušení ručníků či oblečení.

Koupelna s toaletou, umyvadlem a sprchovým koutem
Sprchový kout

V rámci ubytování je vždy připraveno čisté povlečení, ručníky, mýdlo, čistící a úklidové prostředky, tablety do myčky na nádobí.

Vytápění apartmánu a ohřev 300L teplé vody zajišťuje automatické tepelné čerpadlo. Teplotu si můžete regulovat v rámci termohlavic přímo na radiátorech v jednotlivých místnostech, kromě žebříkových topení v šatně a koupelně.

Pro ubytované je k dispozici uzamykatelná dílna, kam si můžete v létě odložit svá cyklistická kola. V zimě tento prostor slouží jako lyžárna.

V apartmánu Azul je možné po domluvě ubytovat i Vašeho pejska.

Apartmán je nekuřácký.

Ceník a aktuální kalendář rezervací naleznete zde.

© 2024 Chalupa pod Zubštejnem . Powered by WordPress. Theme by Viva Themes.