Apartmán Atíco

Apartmán Atíco se nachází v podkroví chalupy a je prostorově větší než spodní apartmán Azul. Zasahuje totiž i nad prostor dílny. Za vstupem z terasy se nachází malá šatna, vstup do technické místnosti a dřevěné schodiště do obytné části. Pod schodištěm je k dispozici pračka a sušička. Budete-li potřebovat, jsou zde připravené přezůvky.

Vstup a šatna
Dřevěné schodiště

Ze schodiště se dostanete do chodby, která propojuje schodiště s hlavním otevřeným prostorem kuchyně a obývacího pokoje, a dále pak koupelnu a zadní pokoj. V hlavní části pak naleznete stylovou kuchyň laděnou do dřeva a vybavenou vestavěnými spotřebiči (indukční varná deska, myčka na nádobí, trouba s mikrovlnkou, lednice s malým mrazákem). Kuchyně je vybavena veškerým potřebným nádobím. Hned vedle se nachází dřevěný jídelní stůl pro 6 osob.

Chodba
Stylová dřevěná kuchyňská linka
Jídelní stůl

Prostor kuchyně je doplněn polohovací pohovkou s futonovou matrací, kterou je možné v případě potřeby využít jako jednolůžko nebo dvoulůžko. Obývací pokoj s ložnicí je s kuchyní provázán, celý prostor je otevřený a tvoří defacto ateliér. Nachází se zde za komínem velká postel od stěny ke stěně, která je určena pro 4 dospělé nebo nepočítaně dětí. V této části se nachází dále rozkládací sedací souprava s lůžky pro 1 – 2 osoby a stolek s TV. Celý prostor prosvětlují střešní okna směrována na jihozápad, ze kterých je nádherný výhled do krajiny.

Spací, obývací i kuchyňská část
Spací, obývací i kuchyňská část

Z chodby na druhou stranu se dostanete do koupelny vybavené toaletou, vanou, umyvadlem se zrcadlem a fénem na vlasy. Pro tepelnou pohodu zejména v zimě je zde žebříkového topení. V zadní části se pak nachází ještě pokojík se dvěma jednolůžky. V tomto apartmánu je to jediný od otevřeného prostoru oddělený pokoj.

Koupelna s toaletou, umyvadlem a vanou
Koupelna s toaletou, umyvadlem a vanou
Spací, obývací i kuchyňská část
Výhled z okna

V rámci ubytování je vždy připraveno čisté povlečení, ručníky, mýdlo, čistící a úklidové prostředky, tablety do myčky na nádobí.

Vytápění apartmánu a ohřev 300L teplé vody zajišťuje automatické tepelné čerpadlo. Teplotu si můžete regulovat v rámci termohlavic přímo na radiátorech v jednotlivých místnostech, kromě žebříkového topení v koupelně.

Pro ubytované je k dispozici uzamykatelná dílna, kam si můžete v létě odložit svá cyklistická kola. V zimě tento prostor slouží jako lyžárna.

V tomto apartmánu není možné ubytovat domácí zvířata (vybavení z měkkého dřeva, včetně schodiště – náchylné na poškrábání)

Apartmán Atíco je nekuřácký.

Ceník a aktuální kalendář rezervací naleznete zde.

© 2024 Chalupa pod Zubštejnem . Powered by WordPress. Theme by Viva Themes.