Chystáme pro Vás

Zpevněná příjezdová plocha

Na jaře 2019 bychom chtěli vybudovat v prostoru za hlavní vjezdovou branou zpevněnou plochu ze zámkové dlažby, která by měla sloužit pro parkování 2 automobilů a zároveň jako pěší přístupová cesta na terasu s hlavním vchodem. Po zkušenostech z podzimu a zimy, kdy jsme museli udělat provizorní chodníček z betonových dlaždic, je to nutnost. Při tání nebo deštivém počasí je nyní cesta rozbahněná. Protože je do mírného kopce, v zimě nebo za deště je problém se na ni bez 4 x 4 autem dostat.

Apartmán „Atíco“ v podkroví

Do začátku letních prázdnin 2019 (a budeme se snažit i dříve) bychom chtěli dokončit i druhý apartmán s vlastním vchodem umístěný v podkroví chalupy. Apartmán bude laděn do bíla s dřevěnými doplňky a přiznanými trámy. K dispozici bude plně vybavený kuchyňský kout, jídelní stůl, obývací pokoj s TV, 2 ložnice celkem pro 8 osob, koupelna s vanou a WC. K dispozici bude internetová televize a WiFi. Apartmán je koncipován jako ateliér s otevřeným prostorem a bude vybaven střešními okny.

Pergola s grilem

Stejně tak bychom do začátku letních prázdnin 2019 chtěli stihnout přebudovat původní starou kůlnu za domem na krytou pergolu s grilem pro letní posezení. Pergola se bude nacházet v zadní části za domem a bude kryta před zraky ze silnice.

Dětské hřiště

Pokud to stihneme, pak v horní části zahrady do léta 2019 postavíme dřevěné dětské hřiště vybavené skluzavkou a dvěma houpačkami. Hřiště bude umístěno tak, aby bylo viditelné z terasy i z chystané pergoly.

Malý dětský lyžařský vlek

Pokud se nám vše podaří, rádi bychom v příští zimní sezóně nabídli možnost využít asi 100 m dlouhý dětský lyžařský vlek na svahu pod vesnicí. jednalo by se o jednoduchý vlek s lanem, za které je možné se chytit. Provozní doba by byla po domluvě.

© 2019 Chalupa pod Zubštejnem